Kokouskalenteri

2021

Tammikuu

18.1. Kunnanhallitus 16.30
19.1. Kuntakehitysjaosto 17.00
20.1. Palvelutuotannon lautakunta 17.00
20.1. Sivistys- ja vapaa-aikalautakunta 17.00
21.1. Tarkastuslautakunta 18.00
25.1. Kunnanhallitus 16.30
26.1. Nimistötoimikunta 16.30
26.1. Rakennus- ja ympäristölautakunta 17.00
26.1. Nuorisovaltuusto 17.30
27.1. Suomenkielinen varhaiskasvatus- ja opetuslautakunta 17.00
28.1. Perusturvalautakunta 17.30
28.1. Keskusvaalilautakunta 17.00
28.1. Yhdyskuntatekniikan lautakunta 17.00

Helmikuu

1.2. Valtuuston iltakoulu 18.00
3.2. Ruotsinkielinen varhaiskasvatus- ja opetuslautakunta 17.30
3.2. Kirkkonummen Vesi -liikelaitoksen johtokunta 16.30
8.2. Kunnanhallitus 16.30
10.2. Henkilöstöjaosto 17.00
10.2. Palvelutuotannon lautakunta 17.00
11.2. Keskusvaalilautakunta 17.00
15.2. Kunnanhallitus 16.30
16.2. Kuntakehitysjaosto 17.00
16.2. Nuorisovaltuusto 16.30
18.2. Yhdyskuntatekniikan lautakunta 17.00
23.2. Keskusvaalilautakunta 17.00
24.2. Henkilöstöjaosto 17.00

Maaliskuu

1.3. Kunnanhallitus 16.30
2.3. Rakennus- ja ympäristölautakunta 17.00
3.3. Sivistys- ja vapaa-aikalautakunta 17.00
siirretty 3.3. Kirkkonummen Vesi -liikelaitoksen johtokunta 16.30
4.3. Perusturvalautakunta 17.30
4.3. Tarkastuslautakunta 18.00
8.3. Kunnanvaltuusto 18.00
9.3. Nuorisovaltuusto  17.30
10.3. Kirkkonummen Vesi -liikelaitoksen johtokunta 16.30
10.3. Suomenkielinen varhaiskasvatus- ja opetuslautakunta 17.00
15.3. Kunnanhallitus 16.30
15.3. Keskusvaalilautakunta 17.00
16.3. Kuntakehitysjaosto 17.00
17.3. Palvelutuotannon lautakunta 17.00
17.3. Ruotsinkielinen varhaiskasvatus- ja opetuslautakunta 17.30
18.3. Perusturvalautakunta 17.30
18.3. Keskusvaalilautakunta 17.00
23.3. Nimistötoimikunta 16.30
24.3. Henkilöstöjaosto 17.00
25.3. Yhdyskuntatekniikan lautakunta 17.00
29.3. Kunnanhallitus 16.30
30.3. Rakennus- ja ympäristölautakunta 17.00
31.3. Tarkastuslautakunta 18.00
31.3. Kirkkonummen Vesi -liikelaitoksen johtokunta 16.30

Huhtikuu

7.4. Sivistys- ja vapaa-aikalautakunta 17.00
12.4. Kunnanhallitus 16.30
13.4. Kuntakehitysjaosto 17.00
13.4. Nuorisovaltuusto 16.30
14.4. Suomenkielinen varhaiskasvatus- ja opetuslautakunta 17.00
14.4. Palvelutuotannon lautakunta 17.00
15.4. Tarkastuslautakunta 18.00
16.4. Keskusvaalilautakunta 18.00
19.4. Kunnanvaltuusto 18.00
19.4. Keskusvaalilautakunta 12.00
21.4. Ruotsinkielinen varhaiskasvatus- ja opetuslautakunta 17.30
21.4. Keskusvaalilautakunta 18.00
22.4 Yhdyskuntatekniikan lautakunta 17.00
22.4. Perusturvalautakunta 17.30
26.4. Kunnanhallitus 16.30
27.4. Rakennus- ja ympäristölautakunta 17.00
28.4. Kirkkonummen Vesi -liikelaitoksen johtokunta 16.30
29.4. Tarkastuslautakunta 18.00

Toukokuu

5.5. Henkilöstöjaosto 17.00
5.5. Tarkastuslautakunta 18.00
10.5. Kunnanhallitus 16.30
11.5. Kuntakehitysjaosto 17.00
19.5. Sivistys- ja vapaa-aikalautakunta 17.00
19.5. Palvelutuotannon lautakunta 17.00
20.5. Yhdyskuntatekniikan lautakunta 17.00
20.5. Perusturvalautakunta 17.30
24.5. Kunnanhallitus 16.30
25.5. Nimistötoimikunta 16.30
25.5. Nuorisovaltuusto 16.30
25.5. Rakennus- ja ympäristölautakunta 17.00
26.5. Suomenkielinen varhaiskasvatus- ja opetuslautakunta 17.00
26.5. Kirkkonummen Vesi -liikelaitoksen johtokunta 16.30
31.5. Kunnanvaltuusto 18.00

Kesäkuu

2.6. Ruotsinkielinen varhaiskasvatus- ja opetuslautakunta 17.30
7.6. Kunnanhallitus 16.30
8.6. Nuorisovaltuusto 16.30
9.6. Sivistys- ja vapaa-aikalautakunta 17.00
14.6. Kunnanvaltuusto 18.00
15.6. Kuntakehitysjaosto 17.00
16.6. Kirkkonummen Vesi -liikelaitoksen johtokunta 16.30
17.6. Yhdyskuntatekniikan lautakunta 17.00
17.6. Perusturvalautakunta 17.30
21.6. Kunnanhallitus 16.30
22.6. Rakennus- ja ympäristölautakunta 17.00
23.6. Palvelutuotannon lautakunta 17.00
28.6. Kunnanhallitus 16.30


Kokouspäivien muutokset ovat mahdollisia.