Kesäsetelillä työllistäviä yrityksiä Kirkkonummella

Renovatio Oy
Ekebyntie 23
FIN-02400 Kirkkonummi
www.renovatio.fi
Lisätietoja: Ari Hilokoski puh. 040 717 1000, ari.hilokoski@renovatio.fi 

***

AG-grillit Oy
Veikkolan jäätelökioski
Lisätietoja: Matti Uusikartano, newhouse@kolumbus.fi 

***

Carpentum Oy
Kirkkotallintie 1
02400 Kirkkonummi
www.carpentum.fi
Lisätietoja: Kati Kettunen, kati.kettunen@carpentum.fi

***

RE/MAX Present
Clever Choice Oy Lkv
Kirkkotori 3
02400 Kirkkonummi
www.remax.fi
Lisätietoja: Anna-Maija Aarni, anna-maija.aarni@remax.fi

***

Lakiasiat Wehka-aho
Toritie 1
02400 Kirkkonummi
www.wehka-aho.fi
Lisätietoja: Emmi Wehka-aho, puh. 050 370 5199, lakiasiat@wehka-aho.fi

***

Luoman ravintolat Oy
Volsintie 605 b
02400 Kirkkonummi
www.wohlsgard.fi
Lisätietoja: Markku Häiväläinen, puh. 040 715 3430, markku@haivalainen.com

***

Kirkkonummen Katukeitttiö
Vanharantatie 8
02400 Kirkkonummi
Lisätietoja: Marja-Liisa Korpikangas, marsakorpikangas@gmail.com

***

Masalan Kioski
Masalantie 269
02430 Masala
Lisätietoja: Jan Korpikangas, puh. 0407076346

***

Oy Sasima Ab
Masalantie 410
http://www.sasima.fi/
Lisätietoja: Marko Kari, marko.kari@sasima.fi

***

Kirkkonummi Rangers ry/
Kirkkonummi Rangersin Tuki Oy
Masalantie 346
02430 Masala
www.kirkkonummirangers.fi
Lisätietoja: Maiju Behm, puh. 0400 217 711, maiju.behm@kirkkonummirangers.fi

***

Veikkolan Veikot ry
veve.net
Lisätietoja: Marko Hakala, puh. 045 1289 102, vevemarko@gmail.com

***

Ankis Stall
Evitskogintie 34
02520 Lapinkylä
ankistall.fi
Lisätietoja: Anki Väyrynen, puh. 040 568 9935, anki@ankisstall.fi

***

Marjatila Suni
Hellapolku, Veikkola
Lisätietoja: Helvi Suni puh. 050 524 9863, Arto Suni puh. 044 230 9143

***

Anident Oy
Lamminpääntie 41
02880 Veikkola
www.anident.fi
Lisätietoja: Helena Kuntsi, puh. 09-256 5430, helena.kuntsi@anident.fi

***

Kirkkonummen kielikylpy ry 
Haetaan ruotsinkielistä nuorta
Lisätietoja: Kirsi Uusitalo, puheenjohtaja@kirkkonummenkielikylpy.fi 

***

Kansallinen Lastenliitto, Kirkkonummen paikallisyhdistys
Kesäleirit eri puolella Kirkkonummea
http://www.lastenliitto.fi/yhdistykset/uusimaa/leirit/
Lisätietoja: Hanna Sares, hanna.sares@lastenliitto.fi

Lähetä yrityksesi tiedot 30.3.2018 mennessä tyollisyys@kirkkonummi.fi.

Listaa päivitetään viikottain.

Voit tulostaa sitoumuslomakkeen tästä (sitoumus nuoren palkkaamisesta)